KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Minipaletki kwadratowe - nr kat.: mPK-2

Zdjęcie minipaletki kwadratowej z nadrukiem tylko na karteczkach - główne Minipaletki kwadratowe z nadrukiem na karteczkach - kostki reklamowe na kwadratowych, drewnianych paletkach. Notes reklamowy na drewnianej paletce imitującej typową drewnianą paletę transportową. Ten produkt w odróżnieniu od innych naszych modeli nie posiada nadruku na powierzchni bocznej. Nadruk firmowy (wykonywany wg indywidualnego projektu zamawiającego) występuje wyłącznie na karteczkach (każda karteczka posiada identyczny wzór).

 

 
Wymiary kostki:  98 x 98 mm, liczba karteczek: 500 do 800 co daje całkowitą wysokość od 66 do 98 mm wysokości.
Jeśli minipaletka ma mieć kształt sześcianu (foremnego), to proszę wybrać opcję z liczbą kartek równą 800.
 
 

Notesy reklamowe na paletkach - kostki na paletce (mini-paletki) z nadrukiem firmowym wg indywidualnego projektu na każdej kartce (identyczny wzór) wg Twojego autorskiego projektu. Kostka przymocowana do drewnianej paletki daje imitację załadowanej palety transportowej. Jest więc to idealna reklama dla:
  - firmy transportowej (branży transportowej),
  - firmy budowlanej (branży budowlanej),
  - urzędów transportowych (np. urzędów celnych).

 

Minipaletka jest bardzo estetycznym gadżetem i jednocześnie bardzo użytecznym. Firmy z przyjemnością korzystają z tej formy notesów - notesy na paletkach coraz częściej spotkać można na biurkach firm kooperujących z branżą transportową. Proszę zwrócić uwagę (w szczególności wykonując projekt reklamy na paletkach), że reklama na paletkach nie musi być w pełnym kolorze. Najważniejszy walor mini-paletek, to wyjątkowo estetyczna forma. Dlatego najchętniej zamawiana jest mini-paletka w jednym kolorze nadruku, ale za to w dużo wiekszym nakładzie.

 

Ten rodzaj mini paletki reklamowej nie zawiera nadruku na powierzchni bocznej - proszę rozważyć wybór podobnego produktu - niewiele droższego i dostępnego w naszym sklepie, który zawiera już opcję nadruku na bokach - minipaletki z nadrukiem bocznym i nadrukiem na każdej kartce jest w specjalnej promocji. Kwadratowe paletki firmowe z dodatkowym nadrukiem powierzchni bocznej są dostępne pod nr katalogowym mPK-3.

 

 

Dobierz parametry nadruku na kostkach reklamowych wg włsnego uznania - zwróć uwagę, że zmiana tych parametrów automatycznie powoduje zmianę ceny - pozwalając dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb i do Twojego budżetu.
 

UWAGA! Nadruk na kartkach wykonywany jest farbami wg wzornika Pantone lub w pełnym kolorze - druk z CMYK. Wybór opcji CMYK pozwala na wydrukowanie np. kolorowego zdjęcia lub innych elementów składających się z rastra. Jeśli masz wątpliwości co do metody druku, wyślij wzór (projekt) przed złożeniem zlecenia na nasz adres (wystarczy kliknąć i dołączyć załącznik): dtp2@drukarnia.chorzow.pl.
 


Wysokość minipaletki, którą wybierasz w parametrach wyceny, to wysokość stosu karteczek bez trewienka - podstawy minipaletki. Oznacza to, że przybliżona ilość karteczek dla poszczególnych wysokości wygląda następująco:

   - 50 mm -> 500 karteczek (± 30 szt.),
   - 60 mm -> 600 karteczek (± 35 szt.),
   - 70 mm -> 700 karteczek (± 40 szt.).
   - 80 mm -> 800 karteczek (± 45 szt.).
 
Papier, z którego wykonywane karteczki w notesach zmienia objętość pod wpływem wilgoci. W związku z tym oraz ze względu na charakter procesów technologicznych związanych z produkcją, wysokość stosu karteczek może wahać się o ok. ±5% wartości.
Zamawiających, dla których bardzo ważny jest wymiar wysokości karteczek, prosimy o podkreślenie tego w uwagach do zamówienia. W takim wypadku zastrzegamy sobie prawo do ewentualnej zmiany terminu i ceny produktu.

 

Wysokość samej podstawy minipaletki (drewienka) wynosi ok. 16 mm.

Wymiary karteczek w nimipaletce: 

   - 98  x  98  x  50 (ok. 500 kartek)
   - 98  x  98  x  60 (ok. 600 kartek)
   - 98  x  98  x  70 (ok. 700 kartek)
   - 98  x  98  x  80 (ok. 800 kartek)
 
Wymiary karteczek mogą wahać się o ok. 2 mm.
 
Nadruk boczny wykonywany jest farbami wg wzornika Pantone lub w pełnym kolorze - druk z CMYK. Wybór opcji CMYK pozwala na wydrukowanie np. kolorowego zdjęcia lub innych elementów składających się z rastra. Jeśli masz wątpliwości co do metody druku, wyślij wzór (projekt) przed złożeniem zlecenia na nasz adres (wystarczy kliknąć i dołączyć załącznik): dtp2@drukarnia.chorzow.pl.
Prosimy określać kolory wg wzornika Pantone lub jeśli druk ma być wykonany techniką druku CMYK - zawartości poszczególnych frakcji. Ze względów technologicznych oraz zróżnicowanych pod względem rodzaju podłoży, kolory mogą minimalnie różnić się od kolorów przedstawionych we wzornikach.
W przypadku konieczności dokładnego zachowania barw zamawiający ma obowiązek przesłania próbki kolorów tj. oryginału poprzedniego druku, proofu bądź cromalinu.

 

 

 

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU:


Nadruk na bokach:
- grafika wektorowa
- paleta barw Pantone / CMYK / GrayScale
- margines wewnętrzny 5 mm
- zalecana czcionka (zależnie od kroju) co najmniej 6 pkt. 
- metoda druku: sitodruk

Wymiary kompletnej minipaletki

   - 98  x  98  x  68  (ok. 500 kartek)
   - 98  x  98  x  78  (ok. 600 kartek)
   - 98  x  98  x  88  (ok. 700 kartek)
   - 98  x  98  x  98  (ok. 800 kartek)

Wysokość podstawy minipaletki: ok. 16 mm

 


Wycena produktu - określ parametry zamówienia:

Parametry zamówienia
Liczba sztuk
Podaj liczbę kompletów:             Jeden komplet to: 10 szt.
→ 10 .x. 1 = 10 szt.
Opcje podstawowe
Wysokość:
Liczba kolorów nadruku kartek:
Folia termokurczliwa:    
Projekt graficzny druku:
Opcje dodatkowe
Kolor paletki:
Znakowanie drewienka:    
Otwór na długopis:    
Ołówek:    
Pojemniczek z nasionami:    
Rodzaj papieru:
PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA
Cena jednostkowa * 5,00 zł  
Ilość szt. 10  
Wartość netto * 50,00 zł  
VAT 11,50 zł  
Wartość brutto 61,50 zł  

* Jesteś niezalogowany! Prezentowane ceny nie uwzględniają rabatów.
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze