KOSZYK     Pokaż    
Liczba produktów Produkty netto
0 0,00 zł
email:   Hasło:  Rejestracja Przypomnij hasło
Forgot password?
Wizytówki
Wyświetlanie tematyczne: Sortowanie:
wizytówka pcv z zaokrąglonymi rogami
Wizytówki PCV
nr kat.:
W-3
Cena śr.: 0,20 zł
Wizytówki - druk na folii PCV przezroczyste - matowe.
Wizytówki w kształcie karty kredytowej, wykonane z przezroczystego, elastycznego PCV są niezwykle trwałe i idealnie pasują do etui w portfelach. Podobnie jak karty kredytowe wizytówki PCV mogą mieć zaokrąglone narożniki. Przezroczyste wizytówki drukowane na PCV są produktem bardzo eleganckim i estetycznym.
Wizytówki PCV wykonujemy techniką sitodruku, farbami UV. Grubość farby w porównaniu z techniką cyfrową jest 17-krotnie większa, a nadruk ma piękne żywe kolory i jest bardzo trwały. Przeczytaj pełną specyfikację tego produktu.
wizytowki listkowe
Wizytówki listkowe
nr kat.:
W_1
Cena śr.: 0,26 zł
Sztancowane wizytówki - listkowe - pełnokolorowe
Wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami drukowane w pełnym kolorze z dwóch stron. Ze względu na wykorzystanie dwóch stron najczęściej stosowane są jako wizytówki firmowe z ofertą, reklamy okolicznościowe (kupon ze zniżką), kalendarzyki kieszonkowe z reklamą, karnety rabatowe, terminarze wizyt (solarium, przychodnia itp.). Ładne kolorowe projekty nadają temu produktowi bardzo ładny, estetyczny i przyciągający wzrok wygląd, który dodatkowo uszlachetniamy folią błyszczącą lub matową.
wizytówka PCW przezroczysta glass
Wizytówki PCV glass
nr kat.:
W-2_
Cena śr.: 0,20 zł
Wizytówki - druk na folii PCV przezroczyste (glass).
Wizytówki w kształcie karty kredytowej, wykonane z przezroczystego jak szyba, elastycznego PCV. Idealnie pasują do etui w portfelach. Wykonywane techniką sitodruku, farbami UV. Przeczytaj pełną specyfikację tego produktu.
Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji)
Stron:
Szukasz konkretnego kalendarza?
Kliknij na Wyszukiwanie zaawansowane i przeglądaj tematycznie wszystkie kalendarze